Spojte síly s čínskou medicínou proti akné

Co se Vám evokuje, když se řekne akné? Zní to poněkud neeticky, ale jsou to různé boláky na obličeji, které mají většinou puberťáci. No, není to tak jednoduché, jak se zdá, ono ne všechny beďáry jsou akné a ne každý, kdo má akné je puberťák. Pojďme si toto kožní onemocnění rozebrat, ukázat způsoby léčby a nakonec si říct pár rad, jak zmírnit projevy tohoto onemocnění.

Pokračovat ve čtení

Na každou příležitost správnou kabelku

Dámská kabelka - jedna z věcí, bez které by se téměř žádná žena neobešla. Na trhu najdeme nepřeberné množství kabelek, různé typy, velikosti, vzory atd. Jak tedy zvolit na každou příležitost tu správnou? Většina z nás vlastní jednu univerzální kabelku, kterou nosí jak do práce, tak třeba do města či kina. Taková kabelka je většinou prostorná. Má více místa a také kapes na nejrůznější nezbytnosti. Volte kvalitní materiály - kůži či semiš - které déle vydrží.

Na večer do společnosti se naopak hodí malé kožené kabelky nadčasového střihu. Mohou sloužit velmi dlouho a navíc se dají také dědit z generace na generaci. Doporučuji investovat do neutrálních barev, aby se kabelka dala vhodně kombinovat s různými barvami šatů.

Na speciální příležitosti se pak hodí výrazný kousek, který pozvedne každý model do stylových výšin. Pro tyto účely volte kabelky vzorované, s výraznou barvou či kabelky se zajímavým detailem.

Pokračovat ve čtení

Mikrovarixy trápí každou druhou ženu

Víte, že metličkové křečové žíly, tzv. metličky, trápí každou druhou ženu? Příčin je hned několik. Hlavním důvodem jsou hormonální změny v ženském organismu, především užívání hormonální antikoncepce, nebo těhotenství. Vznik metliček lze často pozorovat už u mladých dívek, protože ty začínají stále dříve pravidelně užívat hormonální antikoncepci. Dalším rizikovým obdobím je těhotenství, zejména druhé a ta následující. Mikrovarixy - jak se metličkové křečové žíly nazývají - se mohou objevit také v  klimakteriu. Překvapit nás mohou ale také kdykoliv v průběhu života. Může za to:

 • nezdravá životospráva

 • obezita

 • málo pohybu

 • dlouhé stání, nebo naopak časté sezení

 • nošení vysokých podpadků.

.nohy bez mikrovarixu

Pokračovat ve čtení

Co je při výběru podprsenky nejdůležitější

Nikoho asi nepřekvapí, že při výběru podprsenky je nejdůležitější zvolit si správnou velikost. Rozhodně se vyplatí vybírat si prádlo v obchodě s odborně vyškoleným personálem, který Vás změří a vysvětlí, která velikost je pro Vás právě ta ideální. Na nakupování si určitě vyhraďte čas. Vyzkoušejte raději více typů a velikostí, než abyste se unáhlila a koupila nesprávně. Podprsenka by neměla po obvodě nikde tlačit a košíčky by měly sedět tak, aby prsa nevytvářela dva “kopečky”, nebo naopak, aby nebyla v košíčcích utopená. Správná podprsenka by měla poprsí také trochu zvednout a vytvořit hezký dekolt.

podprsenkaPanache

Pokračovat ve čtení

Znamení jsou všude kolem nás - stačí mít otevřenou mysl i oči

Vždy, když jste ve složité životní situaci, vzpomeňte si na to, že nejste sami. Vždy jsou s vámi vaši andělé a všemožně se vám snaží dávat znamení. Bohužel mají složitou práci, protože lidé je příliš neposlouchají. Nevěříte?

angel-wings-love-white-52718

Už se vám určitě stalo, že vás něco najednou napadlo. Kde se vzal ten nápad? Pošeptal vám ho anděl. Znamení mohou mít podobu textu písničky, čísla na mobilu, hodinách nebo mohou vypadat jako světelná reklama. Pokud budete otevření přijmout pomoc, tak se vám jí dostane. Někdy znamení nejsou úplně zřejmá, ale když se nad nimi hlouběji zamyslíte, dají vám smysl. Hlavní je taková znamení vůbec rozpoznat. Dobrým rádcem ve výkladu znamení vám může být i Google.

Změňte sebehodnocení a změní se vám vše

Léto je pro vás utrpení, kvůli vašim objemným křivkám? Věřte tomu, že nejste sama. Situace ve světě módy se ale začíná čím dál víc zlepšovat a plus size modelky se dostávají do popředí zájmu. Už neplatí to, že žádané jsou jen modelky, kterým trčí kosti a trpí mentální anorexií. Stále více mužů si začíná uvědomovat, že krása je uvnitř a nezáleží jen na tom, jestli nosíte bikiny ve velikosti S nebo plavky XXL.

plavky xxl

 

Rozhlédněte se ve svém okolí a zjistíte, že spokojené rodiny nemusí vypadat jako Barbie a Ken, ale že každý má jiný vkus a každý se někomu líbí. Pokud ještě nemáte svého prince, tak se musíte nejdříve vypořádat se svým sebehodnocením. Pokud nemáte ráda sama sebe, nemůže vás mít rád ani nikdo jiný. A věřte tomu, že pokud se budete cítit krásná a vykročíte do nového dne s pocitem, že se máte ráda, uvidíte tu změnu ve vašem okolí. Lidé si všimnou, že jste se změnila, že jste nějaká krásnější…. To vše dokáží naše myšlenky a třeba i plavky, ve kterých se budete cítit dobře a nebudete se pořád strachovat, jestli vám někde netrčí něco, co by nemělo. A když už jsme u toho, je určitě lepší, když někomu trčí malý špíček než kosti.

 • burberry
 • cartier
 • chanel
 • d&g
 • fendi
 • ga
 • gucci
 • hermes
 • lv
 • prada
 • th
 • lancome-logo