Co je při výběru podprsenky nejdůležitější

Nikoho asi nepřekvapí, že při výběru podprsenky je nejdůležitější zvolit si správnou velikost. Rozhodně se vyplatí vybírat si prádlo v obchodě s odborně vyškoleným personálem, který Vás změří a vysvětlí, která velikost je pro Vás právě ta ideální. Na nakupování si určitě vyhraďte čas. Vyzkoušejte raději více typů a velikostí, než abyste se unáhlila a koupila nesprávně. Podprsenka by neměla po obvodě nikde tlačit a košíčky by měly sedět tak, aby prsa nevytvářela dva “kopečky”, nebo naopak, aby nebyla v košíčcích utopená. Správná podprsenka by měla poprsí také trochu zvednout a vytvořit hezký dekolt.

podprsenkaPanache

Pokračovat ve čtení

Změňte sebehodnocení a změní se vám vše

Léto je pro vás utrpení, kvůli vašim objemným křivkám? Věřte tomu, že nejste sama. Situace ve světě módy se ale začíná čím dál víc zlepšovat a plus size modelky se dostávají do popředí zájmu. Už neplatí to, že žádané jsou jen modelky, kterým trčí kosti a trpí mentální anorexií. Stále více mužů si začíná uvědomovat, že krása je uvnitř a nezáleží jen na tom, jestli nosíte bikiny ve velikosti S nebo plavky XXL.

plavky xxl

 

Rozhlédněte se ve svém okolí a zjistíte, že spokojené rodiny nemusí vypadat jako Barbie a Ken, ale že každý má jiný vkus a každý se někomu líbí. Pokud ještě nemáte svého prince, tak se musíte nejdříve vypořádat se svým sebehodnocením. Pokud nemáte ráda sama sebe, nemůže vás mít rád ani nikdo jiný. A věřte tomu, že pokud se budete cítit krásná a vykročíte do nového dne s pocitem, že se máte ráda, uvidíte tu změnu ve vašem okolí. Lidé si všimnou, že jste se změnila, že jste nějaká krásnější…. To vše dokáží naše myšlenky a třeba i plavky, ve kterých se budete cítit dobře a nebudete se pořád strachovat, jestli vám někde netrčí něco, co by nemělo. A když už jsme u toho, je určitě lepší, když někomu trčí malý špíček než kosti.

V každých šatech můžete vypadat skvěle

Každá žena má občas pochybnosti o dokonalosti své postavy. V některých šatech se prostě necítíme své, zdá se nám, že nás dělají tlustší nebo jiným způsobem nelichotí naší postavě.

To není neřešitelný problém. Ještě, že existují stahující kalhotky, které vás stáhnou přesně tam, kde je to třeba. Je třeba ale vybírat kvalitní prádlo. Ne každé kalhotky totiž poslouží tak, jak si představujeme. Záleží na materiálu a jeho schopnosti stahovat. Některé kalhotky se totiž tváří jako stahovací, ale jakmile si je oblečete, tak zjistíte, že jsou to pouze velké kalhotky.

Pečlivě tedy vybírejte, kde nakoupíte.

Ženské komplexy vznikají i existují jen v hlavách

Ach, ty ženské komplexy. Dámy snad odpustí, ale 90% těchto komplexů vzniká a existuje právě a jenom v jejich hlavách. Aby ale zanikly, buď je musí přesvědčit o jejich dokonalosti někdo jiný a ony tomu uvěří a nebo se s nimi musí vyrovnat samy. K tomu jim může pomoct i málo. Typický komplex z malých prsou jde vyřešit hrozně snadno - řešení se jmenuje push up podprsenka.

Pokračovat ve čtení

Další články...