Pro šikovné ručičky: vyrobte si vlastní šperk

Patříte mezi ženy, které rády něco vytváří a vyrábí pro vlastní potěšení, jako dárek pro někoho nebo na prodej? Pak byste měli znát určitě korálky návody, kde najdete detailní postupy, jak si vytvořit vlastní šperk, který ozdobí vaši ručku, ouško nebo můžete vyrobit kamarádce originální dárek. Na to vše korálky návody myslí a společně dojdete ke zdárnému konci.

korálky návody

Pokračovat ve čtení

Vzpomínáte si na svůj maturitní ročník?

Pamatujete si na svá školní léta, konkrétně před maturitou, když jste se celá třída měla shodnout na mottu, které bude charakterizovat vaši třídu a bude na stužkách? Klasicky jste se měsíc dohadovali a pak jste se několik týdnů nebavili s tím, kdo nechtěl stejné motto jako vy? A koženou nebo látkovou? Modrou nebo bílou?

Pokračovat ve čtení

Skvělé dámské kabelky

 

V minulosti kabelky plnily zejména praktickou funkci. Používaly se k přenosu různých věcí. Nejprve ženy nosily kabelky vyrobené převážně z látek a kůže. Nebyl kladen důraz na estetickou stránku. Postupně se však do technologie výroby dostaly i další materiály a výrobci začaly dodávat na trh kabelky, které si ženy oblíbily hlavně jako módní doplněk. V současné době můžeme dámské kabelky rozdělit z nejširšího hlediska na elegantní a sportovní. Dále se pak dělá na kabelky přes rameno, do ruky a podobně.

Pokračovat ve čtení