Na každou příležitost správnou kabelku

Dámská kabelka - jedna z věcí, bez které by se téměř žádná žena neobešla. Na trhu najdeme nepřeberné množství kabelek, různé typy, velikosti, vzory atd. Jak tedy zvolit na každou příležitost tu správnou? Většina z nás vlastní jednu univerzální kabelku, kterou nosí jak do práce, tak třeba do města či kina. Taková kabelka je většinou prostorná. Má více místa a také kapes na nejrůznější nezbytnosti. Volte kvalitní materiály - kůži či semiš - které déle vydrží.

Na večer do společnosti se naopak hodí malé kožené kabelky nadčasového střihu. Mohou sloužit velmi dlouho a navíc se dají také dědit z generace na generaci. Doporučuji investovat do neutrálních barev, aby se kabelka dala vhodně kombinovat s různými barvami šatů.

Na speciální příležitosti se pak hodí výrazný kousek, který pozvedne každý model do stylových výšin. Pro tyto účely volte kabelky vzorované, s výraznou barvou či kabelky se zajímavým detailem.

Pokračovat ve čtení

Tanga: nosit či nenosit?

Velmi diskutovaným tématem jsou dívčí tanga. Na diskuzních fórech najdete spoustu odbornic na problematiku pedofilů, které prý tanga lákají, nebo kvasikových infekcí způsobených tangama… Člověk se až diví, co mohou jedny tanga na těle dívky všechno způsobit.

lizzi thong black multi--2970-1869788915

A náš názor na věc? Ať si tanga nosí kdo chce, pokud mu nevadí a cítí se v nich pohodlně, tak proč ne. To platí ostatně i o jiném oblečení. Ať si každý nosí, to co se mu líbí. Není třeba brát v tak osobních záležitostech ohledy na názory druhých.

Oblek? Jedině ručně šitý!

Elegantní oblek je investice, která se opravdu vyplácí. A nemluvíme tu o těch, které běžně koupíte v pánských pasážích a podobných obchodech s obleky. Jde nám o ručně šitý oblek, který vám padne jako ulitý.
Takový ručně šitý oblek bude zajisté jedinečný. Vždyť nikomu nepadne přesně tak jako vám. Je vám doslova na míru. Proto je třeba před započetím práce na tomto obleku vše důkladně změřit, protože každá postava je jedinečná a není žádoucí, aby byť jen malý kousek obleku někde odstával či trčel. Při měření se tak získává až 40 údajů o vaší postavě.
Ručně šitý oblek je pak tvořen přibližně 30 000 stehy a postupně se zkouší, dotváří, přešívá, aby byly obě strany spokojeny.

Módní konzultant vám poradí

Módní konzultant je člověk, který sleduje aktuální trendy, ví, co bude následovat a dokáže navrhnout oblečení pro každou příležitost. Probere váš šatník, řekne vám, který styl vám nejlépe sedí a společně doladí zbývající kousky tak, abyste byli v každé situaci elegantní.
Nestyďte se oslovit odborníka a nechte si poradit s vaším oblékáním. Jeho zkušenosti jsou k nezaplacení a mohou vám pomoci vyniknout mezi ostatními. Módní konzultant není jen výsadou bohatých. I za malou částku dokáže vykouzlit zázraky.

Oblek ušitý na míru vám bude slušet

Oblek šitý na míru je předností každého muže. Cítí se v něm pohodlně, dokonale mu padne a vypadá v něm za každých okolností dobře.
Takový skvěle padnoucí oblek vám může připravit společnost Windsors, jež má dlouholeté zkušenosti se šitím takových obleků, ale i jiných druhů oděvů na míru. Pracují pro ni jen ti nejlepší odborníci, jež se zabývají módou, odíváním a šitím, aby pro vás připravili to nejlepší ze svého umění a vy se cítili zatraceně dobře.
Pokud máte zájem o konzultaci, nebojte se kontaktovat zástupce společnosti Windsors a domluvte se na všech podrobnostech. Rád vám poradí, jaký střih a materiál by vám seděl a mnoho dalšího.

Retro je fajn


Jako každá malá parádnice, jsem i já nosila ve vlasech stužky. Nejraději jsem měla ty v pastelových barvách. Maminka mi je zaplétala do vlasů, někdy mi ji jen tak zavázala, jindy z ní udělala velkou mašli, kterou pinetkou připnula k culíčku. Jak ráda bych se vrátila do této doby…

Pokračovat ve čtení