Co je při výběru podprsenky nejdůležitější

Nikoho asi nepřekvapí, že při výběru podprsenky je nejdůležitější zvolit si správnou velikost. Rozhodně se vyplatí vybírat si prádlo v obchodě s odborně vyškoleným personálem, který Vás změří a vysvětlí, která velikost je pro Vás právě ta ideální. Na nakupování si určitě vyhraďte čas. Vyzkoušejte raději více typů a velikostí, než abyste se unáhlila a koupila nesprávně. Podprsenka by neměla po obvodě nikde tlačit a košíčky by měly sedět tak, aby prsa nevytvářela dva “kopečky”, nebo naopak, aby nebyla v košíčcích utopená. Správná podprsenka by měla poprsí také trochu zvednout a vytvořit hezký dekolt.

podprsenkaPanache

Pohodlí především

Spodní prádlo má být především pohodlné a funkční. Na druhou stranu má také modelovat, zakrýt drobné nedokonalosti a naopak vyzdvihnout přednosti. To vše od kvalitní podprsenky očekáváme. Pokud se dnes zaměříme na pohodlí, všechny se nejspíš shodneme na tom, že nejpohodlnější je prádlo bezešvé, které se navíc nerýsuje pod oblečením. Oceníme ho především při sportu, kdy nemusíme řešit, že nás někde tlačí nebo řeže.

Výbornou volbou pro ženy, které chtějí sportovat v pohodlí a bez zbytečného pohybu prsou je sportovní podprsenka Panache. Ta získala v roce 2012 a 2013 ocenění “Nejlepší sportovní podprsenka”, které uděluje UK Lingerie Awards. Její výhodou je, že netlačí prsa k hrudi, ale opouzdří je v prostoru košíku a nedovolí jim se hýbat.

Ať už tedy vybíráte podprsenku na sport, společenskou příležitost nebo na běžné nošení, mějte na paměti, že se vyplatí investovat do kvalitních značek a konzultovat výběr s profesionály.