Dámské prádlo jako dárek?

Blíží se čas Vánoc. Přesně to období v roce, kdy muži mají plnou hlavu myšlenek, co by jejich ženu mohlo potěšit. Obecně se dá říci, že je toho dost. Pánové jsou ovšem rádi, když dárek potěší i je samotné, proto často volba padá na luxusní dámské spodní prádlo. Proč ne, volba je to dobrá. Jsou však pravidla, kterými se striktně musí řídit, nebo luxusní dámské spodní prádlo nějakou dobu uvidí jen na věšácích v obchodě.

Zjistěte si, jaký střih běžně nosí.

Pokud má vaše žena plný šuplík sportovních podprsenek, super vyztužená push up jí asi nepotěší.

Velikost je důležitá

Nejhorší scénář je, když prádlo koupíte větší. Vlastně i menší. Vyčtete to na lístku, popřípadě se jí raději přímo zeptejte.

Barevný typ

V barvě se můžete dokonce i odvázat. Jen pozor na vzory, jednoduchostí nic nezkazíte.

Každá žena je krásná, každá je sexy...

erotické spodní prádloPokud si chcete pořídit erotické spodní prádlo, tak se určitě podívejte na nabídku e-shopu Fashion Intimate. Najdete zde značky, které jsou vyhlášené hlavně v Americe, ale patří rozhodně mezi nejlepší zboží, jaké můžete u nás dostat. Erotické spodní prádlo od Shirley of Hollywood se navíc specializuje na dámy, které mají oblejší křivky a nebojí se je ukázat.

Pokračovat ve čtení

Ženy vs. muži

Není žádným tajemstvím, že ženy se rády oblékají, zdobí a zkrášlují. Ale jak to mají muži?

Většina mužů nepatří mezi ty, kteří by se o sebe nějak přehnaně starali. Ovšem ani žádný muž nechce smrdět a být neupravený. Takže musí zvolit zlatou střední cestu > používat základní kosmetické přípravky a podobné pomůcky. Dnes již existuje celá řada výrobků, které se vyrábějí ve variantách pro muže.

Pokračovat ve čtení