Vybíráme dětské náušnice

Nejen maminky se chtějí líbit. Pomožte své dcerce splnit si sen a stát se princeznou,

 A nemusíte jí přímo slibovat zámek a prince. I takový malý detail jako roztomilé náušničky mohou malým holčičkám pomoci se aspoň na chvilku přeměnit na princeznu z pohádky. Vždyť si představte sama sebe, jak se každý den zastavujete před zlatnictvím a koukáte po těch krásných špercích. Stejně se cítí i vaše dcera, tak proč jí jeden pár nepořídit? Jen tak pro parádu. Pokud jí navíc koupíte kvalitní náušnice z bílého zlata, máte jistotu, že jí pěkných pár let vydrží. Už jste se rozhodla, že půjdete náušnice koupit? Výborně. A víte už, jaký druh? Už dávno nemusíte vybírat z jedné barvy a jednoho ornamentu jako kdysi. Pro malé princezny se vyrábějí náušničky s se srdíčky, hvězdičkami, kytičkami a mnoha dalšími originálními vzory. Vaše dcera si tak může vybrat podle toho, co jí vyhovuje nejvíc. To samé platí i pro barvy, Dříve to byla samá červená, ale to u dávno neplatí. Je vaše dcera spíš na růžovou, nebo dává přednost modré? A co třeba fialová? Může mít jakoukoliv kombinaci chce.

Jen si dávejte pozor na případné alergie! Alergcké reakce nastávají u těch, kteří jsou citliví na nikl, který se může v malém množství uvolňovat a může způsobovat nepříjemné zarudnutí a svědění. Pokud se vás toto týká, zvolte raději klasické žluté zlato.

Skvělé dětské náušnice nabízí zlatnictví Smaragd. Nabízí nejen krásné šperky v mnoha různých podobách, ale také dvouletou záruku a pojištění šperků.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit