Spojte síly s čínskou medicínou proti akné

Co se Vám evokuje, když se řekne akné? Zní to poněkud neeticky, ale jsou to různé boláky na obličeji, které mají většinou puberťáci. No, není to tak jednoduché, jak se zdá, ono ne všechny beďáry jsou akné a ne každý, kdo má akné je puberťák. Pojďme si toto kožní onemocnění rozebrat, ukázat způsoby léčby a nakonec si říct pár rad, jak zmírnit projevy tohoto onemocnění.

Pokračovat ve čtení

Mikrovarixy trápí každou druhou ženu

Víte, že metličkové křečové žíly, tzv. metličky, trápí každou druhou ženu? Příčin je hned několik. Hlavním důvodem jsou hormonální změny v ženském organismu, především užívání hormonální antikoncepce, nebo těhotenství. Vznik metliček lze často pozorovat už u mladých dívek, protože ty začínají stále dříve pravidelně užívat hormonální antikoncepci. Dalším rizikovým obdobím je těhotenství, zejména druhé a ta následující. Mikrovarixy - jak se metličkové křečové žíly nazývají - se mohou objevit také v  klimakteriu. Překvapit nás mohou ale také kdykoliv v průběhu života. Může za to:

  • nezdravá životospráva

  • obezita

  • málo pohybu

  • dlouhé stání, nebo naopak časté sezení

  • nošení vysokých podpadků.

.nohy bez mikrovarixu

Pokračovat ve čtení

Znamení jsou všude kolem nás - stačí mít otevřenou mysl i oči

Vždy, když jste ve složité životní situaci, vzpomeňte si na to, že nejste sami. Vždy jsou s vámi vaši andělé a všemožně se vám snaží dávat znamení. Bohužel mají složitou práci, protože lidé je příliš neposlouchají. Nevěříte?

angel-wings-love-white-52718

Už se vám určitě stalo, že vás něco najednou napadlo. Kde se vzal ten nápad? Pošeptal vám ho anděl. Znamení mohou mít podobu textu písničky, čísla na mobilu, hodinách nebo mohou vypadat jako světelná reklama. Pokud budete otevření přijmout pomoc, tak se vám jí dostane. Někdy znamení nejsou úplně zřejmá, ale když se nad nimi hlouběji zamyslíte, dají vám smysl. Hlavní je taková znamení vůbec rozpoznat. Dobrým rádcem ve výkladu znamení vám může být i Google.