Jak nejlépe trávit léto? Ideálně testováním nových druhů zmrzlin!

výrobce zmrzlinyKaždý výrobce zmrzliny nyní pyšně prodává své nejnovější příchutě, tak proč toho nevyužít a nezchladit se ve vedrech něčím chutným. Za jeden kopeček vám peněženka, ani váha nadávat nebude a vy budete mít o chutný zážitek navíc. V tomto článku vám představíme zajímavé nové příchutě, na které můžete u prodejců zmrzliny narazit.

Výrobce zmrzliny Adria Gold představuje: Angrešt RAW

Konečně něco osvěžujícího, co není citron, či limetka. Svěží angrešt je zpracován pod teplotou 42°C, aby si zachoval množství vitamínu C, který je pro tento plod typický. Pokud máte rádi svěží, lehkou a kyselejší chuť, angrešt vás ohromí.

Výrobce zmrzliny Adria Gold představuje: Větrník


Klasika v českých cukrárnách nyní v osvěžující, zmrzlé variantě. Vanilková krémová zmrzlina, posetá malými větrníky a zalitá rumovou trestí a silnou vrstvou karamelu je ideální dezert pro každého, který miluje tento dezert.

Výrobce zmrzliny Adria Gold představuje: Matcha Tea

Pro milovníky zeleného čaje vytvořila Adria energizující krémovou matchu. Nový způsob jak si dopřát ledové matcha latté, které nejen osvěží, ale povzbudí. Kromě toho je ve zmrzlině díky tomu mnohem více minerálů, vitamínů a antioxidantů, takže děláte pro sebe víc, než s běžným dezertem.

Výrobce zmrzliny Adria Gold představuje: Proteinovou zmrzlinu

Sháníte něco, co vás více zasytí, ale zároveň chladí? Dá se to jíst jednou rukou a uspokojí to touhu po sladkostech? Pro tento případ Adria přišla s dvěma klasickými příchutěmi, vanilkou a čokoládou, v proteinové variantě. Jeden kopeček vás najednou mnohem více zasytí a vy budete spokojeni se svým výběrem.